GABRIELA KOWALSKA

Praca z emocjami, relacje, potencjał
 

Moją misją jest budowanie świata w którym kobiety i mężczyźni mogą świadomie czuć wszystkie emocje, żyć w kontakcie z ciałem i brać pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Uczę jak obejmować moc, energię i mądrość własnego gniewu, strachu, smutku i radości, konstruktywnie płonąć, ale się nie spalać, i jak dzięki temu ŻYĆ SOCZYŚCIE swoim życiem pełnym sensu.

Jestem Kołczą i Trenerką w nurcie Possibility Management, Facylitatorką (FiT) technologii nawigowania procesów grupowych i budowania wspólnoty Community Building by M. Scott Peck.
Jestem bodyworkerką- ambasadorką i trenerką czucia ciałem oraz totalnie praktycznego wykorzystywania emocji w swojej codzienności.

Od dobrych kilku lat zajmuję się skutecznym wspieraniem ludzi w transformacji wewnętrznych barier w paliwo rakietowe oraz wchodzeniu w swoją moc połączoną z sercem, by mieć więcej życia w życiu!
By współtworzyć nowe.

Prywatnie i zawodowo eksploruje radykalne siostrzeństwo, czyli siostrzeństwo w miłości bez lukru i ściemy.

Jestem Czułą Wojowniczką. Wzrusza mnie i fascynuje empowerowanie innych (na zasadzie Sharing the power) i wspólne odkrywanie tego, jak razem wyjść z patriarchatu, jaka nowa kultura jest możliwa i co jeszcze oznacza bycie człowiekiem dokładnie tu i teraz.

Facebook 

Instagram