Wytańczając język ciała

Podróż z pytaniem i odpowiedzią poza słowami

 

Chcesz zajrzeć w nietypowy i zaskakujący sposób w nurtujące Ciebie pytanie? Odwiedzić je w ruchu, nie jedynie poznawczo przez umysł? Poszukać wskazówki, znaczenia, kierunku, z otwartością na to, co się przed Tobą odkryje w tańcu?

Rozgrzejemy się barwami języka ruchu pozwalając, by muzyka jakości zabierała nas w podróż do siebie w głębsze wymiary pytań i pragnień. Zadbamy, by nastroić ciało, pierwszy swój dom na otwarcie i połączenie z emocjami i kreatywnością. Po rozgrzewce stworzymy przestrzeń na proces twórczy: taniec z pytaniem, indywidualnym dla każdej osoby.

Zaproszę do wejścia na ścieżkę do pytania, otworzenie innej perspektywy, współdzielenie przestrzeni i wzajemną aspirację. Być może odnajdziesz odpowiedź, wskazówkę, inną optykę sytuacji lub po prostu zauważysz coś, co było zasłonięte. Bez napinania na wielkie odkrycie. Będziemy zapraszam przestrzeń kreatywności, która nie lubi nacisku i musu. Po to, by wytańczać kolejne warstwy życia w ciele, emocjach, myślach i duszy. Być może odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może prowadzić w kierunku głębszego odczucia i zrozumienia pytania na ten moment w Twoim życiu.

Zatańczymy szybko i wolno, w skupieniu i rozpuszczeniu uwagi, z przepływem, siłą i delikatnością, ze wszystkim, co przyjdzie. Zatańczymy sami z pytaniem, ale i w relacji z innymi i całą grupą, czyli różnorodnie, tak jak każdy poczuje.

Co wyróżnia warsztat: Warsztat opiera się na języku ruchu, procesie kreatywnym i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju. Będziemy poruszać się mając w świadomości istotność własnego procesu, ale i połączenia z innymi pomiędzy słowami. Doświadczymy jakości ruchu połączonych z przepływem życia, kontrolą, odpuszczeniem, uważnością, zmysłami i intuicją.