Poznaj siebie z Human Design

Dlaczego mamy różną receptywność na emocje, stres, strach? Dlaczego niektórzy są empatyczni nawet wtedy kiedy nie chcą? Czy można przeżywać nieswoje emocje? Jak inicjować wymianę energetyczną z drugą osobą? 

Human Design mówi, że rodzimy się z pewną ilością zdeterminowanych cech psychofizycznych, które można określić znając moment urodzenia. Na tej podstawie podpowiada, jak słuchać siebie podejmując decyzje i świadomie wchodzić w relacje, zarówno te prywatne, jak i biznesowe. 

To narzędzie, które pozwala odkryć Twoją indywidualność, dać Ci wgląd w to “jakim ludzikiem grasz” w tym życiu. Zwiększa samoakceptację i spokój. Otwiera na odmienność oraz daje odwagę, by kroczyć swoją unikalną ścieżką. Daje też wiedzę o przepływie energii, o jej odczuwaniu i wzmacnianiu, co można wykorzystać zarówno w życiu codziennym jak i w praktykach tantrycznych. 

W trakcie warsztatu przekażemy Wam praktyczną wiedzę o tym jak na podstawowym poziomie interpretować grafy Human Design oraz opowiemy o relacjach. Przyjrzymy się temu, jak różni się nasza wrażliwość i sposób funkcjonowania, co może sprawiać, że w danej relacji utykamy w pewnych zachowaniach, “nakręcamy się”, uciekamy, czujemy się prowokowani…

Na warsztat potrzebujesz swojego grafu Human Design, który wyliczany jest na podstawie daty i możliwie dokładnej godziny urodzenia. Graf możesz wygenerować na przykład na stronie mybodygraph.com.