OneRiver

Wyroby rękodzielnicze

ONERIVER to grupa ludzi, którzy od lat wędrują po świecie. W tych wędrówkach spotykamy artystów, nauczycieli duchowych, osoby zajmujące się pracą z energią Ziemi i roślin.

Założyciel projektu Dariusz Ślusarczyk, od 2010 roku organizuje wyprawy do Kolumbii, Wenezueli i Peru eksplorując lokalną kulturę i obyczaje. Przewodnik, obieżyświat, animator wydarzeń w Polsce, USA i Kolumbii, tłumacz hiszpańsko – i anglojęzyczny. Życie traktuje jak podróż, łącząc pracę zawodową z pasją. Muzyk, wolny duch, kochający ludzi, przyjaźni się z nauczycielami i przewodnikami, rdzennymi mieszkańcami Kolumbii, Wenezueli i Meksyku. Praktykując na duchowej ścieżce, związanej z tradycyjną medycyną Amazonii i Andów, poznaje starożytne techniki, które w naszej rzeczywistości okazują się sprawdzonymi narzędziami terapii i rozwoju.

Obecnie mamy Wam do zaprezentowania kolekcję wspaniałych wyrobów rękodzielniczych ze społeczności rdzennych z odległych zakątków oraz z radością dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem na temat tradycji i kultury wywodzącej się głównie z Ameryki Południowej. Oferujemy duży wybór Rape, pochodzącej z Brazylii i Kolumbii oraz wysokiej jakości medycynę naturalną: olejki, wyciągi z różnych roślin leczniczych.