Sex Magic – tantryczno-szamańskie Misterium Kakao 

Zapraszamy Was do magicznej podróży, podczas której Freya Wolna i Anand Rudra poprowadzą nas w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa – Devą Kakao odkrywając subtelne moce miłości, błogości szczęścia do manifestacji naszych marzeń.
Pijąc „Napój Bogów” stworzymy święty bezpieczny krąg, w którym będziemy mogli się odprężyć, otworzyć na głębię swojego serca w pełni świadomości i witalnej energii ciała, i akceptując siebie i innych bez ograniczeń, ocen i przywiązań.


Ceremonia kakao to święty czas i przestrzeń dla siebie w naszym intensywnym i stresującym świecie, czas, aby wyłączyć się z chaosu na zewnątrz i zanurkować w ciszę, wewnątrz, aby poczuć energię serca. Kakao zachęca nas, by połączyć się z naszą prawdziwą naturą, którą jest czysta radość, spontaniczność, energia i miłość.

Sex Magic to potężny rytuał świadomej kreacji, w którym aktywujemy i sublimujemy naszą energię seksualną (życiową), aby wystrzelić rakietę naszych pragnień do Wszechświata, w unikalnym połączeniu ze świętą medycyną CACAO ekstatyczną transową muzyką.
Sex Magic opiera się na następujących zasadach:
– To my tworzymy naszą rzeczywistość.
– Energia seksualna jest potężnym wyrazem naszej boskiej siły życiowej.
– Energia seksualna sprawia, że świadome tworzenie lub manifestacja jest DUŻO MOCNIEJSZA. To prawie jak przesiadka z roweru na ferrari!


Podczas tego rytuału wykorzystamy magię CACAO tańca, tantrycznego oddechu i całej festiwalowej grupy, by zbudować potężne pole energii. Celem jest napełnienie naszych pragnień energią i pozwolenie jej na stopniowe budowanie poprzesz kolejne czakry. Za pomocą oddechu, ruchu i dźwięku wizualizując pragnienia w kolorze i energii każdej czakry mistycznie napełnimy nasze marzenia energią seksualną i energią czakr, aż wybuchną do wszechświata w euforycznym uwolnieniu.