Q CAFE

Hej, nazywamy się Q Cafe i jesteśmy jedyną w swoim rodzaju mobilną kawiarnią. W naszej ofercie, oprócz standardowych latte czy cappucino, znajdziecie bogatą kolekcję dodatków, aby każda kawa mogła stać się czymś niepowtarzalnym. Naszą kawę przyrządzamy z mielonych na miejscu ziaren 100% arabica pochodzących z plantacji fair trade z Ameryki Południowej, palonych przez szczecińską palarnię Era Kawy. Do tego polecamy przyprawy (kardamon, cynamon, pieprz cayenne, lukrecja, goździki, wanilia, imbir, gałka muszkatałowa) oraz syropy (orzech laskowy, kokos, karmel). Dla wegan polecamy mleko owsiane. Ponadto serwujemy szeroki wybór herbat (earl grey, zielona, zielona z dodatkami, biała, owocowa). Przygotowujemy również zimne napoje na bazie herbat i yerba mate (terere) oraz domową lemoniadę. Oto nasza szczegółowa oferta (wszystkie kawy przygotowujemy na bazie espresso):
-espresso (pojedyncze, podwójne, macchiato)
-americano (czarna z wodą),
-cappucino (ze spienionym mlekiem, mała),
-flat white (podwójne espresso ze spienionym mlekiem, mała),
-latte (ze spienionym mlekiem, duża),
-smakowa (na każdy event wymyślamy specjalne mieszanki, np. Zimny Chuch-kawa na lodzie z syropem jeżynowym i kardamonem, Wolimierz-podwójna latte na mleku kokosowym i pieprz cayenne, Summer-duża kawa z lodem, syropem mango i cynamonem, itp.),
-herbata (duża),
-rooibos shot (zamiast kawy robimy rooibosa)
-icetea (mała/duża),
-terere (mała/duża),
-lemoniada (mała/duża).
Nasza kawiarnia jest przyjazna œśrodowisku-kubki są papierowe, mieszadełka drewniane, nie podajemy plastikowych pokrywek. Przynosząc własny kubek dostajesz złotówkę zniżki. Przyprawami i syropami można częstować się samemu, na życzenie dodajemy je w trakcie parzenia. Nasze stoisko może przybrać różne formy, zależnie od rodzaju wydarzenia (stolik z ekspresem, mała strefa relaksu z poduchami i stolikami, namiot 3x3m), a także rożne stylistyki (naturalna, tematyczna, nowoczesna). Zapraszamy do wysyłania pytań na adres: cafe1001@wp.pl lub o kontakt: Filip Malejewski, 697553820. Do zobaczenia wkrótce!