WITOLD GRUSZCZYŃSKI

Mistrz bioenergoterapii. Ścieżkę rozwoju osobistego oraz pracy z energią rozpoczął w 2017 roku. Od tego czasu rozszerza swój wachlarz umiejętności i doświadczeń poprzez pracę indywidualną z ludźmi, asystowanie oraz współprowadzenie warsztatów pracy z energią i podświadomością jak i warsztatów masażowych Lomi Lomi Akamana. Swoją naukę rozpoczął u mistrza bioenergoterapii Zbigniewa Jana Popko następnie poszerzał ją o wiedze i umiejętności przekazywane przez Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego. Uzupełnieniem całości był warsztat hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy u Dagmary Konopackiej na poziomie Master Hipnozy i Hipnoterapii, gdzie poznał techniki zagłębiania się w ludzki umysł w sposób bezpieczny i zgodny z etycznymi przekonaniami.

Od 2021 prowadzi szkolenia z zakresu trzymania przestrzeni energetycznej podczas sesji dla klienta.

Współtwórca przestrzeni facebook Lean oraz marki Tlen i Natura wspierającej zdrowie fizyczne klientów poprzez łagodną tlenoterapię hiperbaryczną.

Chętnie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności wspierając innych terapeutów pracujących z ludźmi oraz osoby indywidualne w polepszeniu jakości ich życia.