SOUNDWALK & YOADE

SOUNDWALK: muzyka , malarstwo i sztuka wizjonerska
YOADE: muzyka, psychologia, psychoterapia, taniec
 

SoundWalk (Tom Chodnik):
Artysta (SideWak), malarz, muzyk, multi-instrumentalista, podróżnik. Od dwudziestu lat wyraża się poprzez rytm, od paru lat eksploruje melodyczną magię handpana i rav vasta , didgeridoo oraz innych instrumentów etnicznych. Przy wsparciu dodatkowego sprzętu, zaczął tworzyć i nagrywać rozbudowane kompozycje na żywo, zapętlajac ścieżki dźwiękowe, wykorzystując tym samym swoje możliwości instrumentalne. Współtworzył parę projektów muzycznych, trzymał przestrzeń podczas wielu warsztatów i ceremonii. Obecnie nagrywa intuicyjne i eksperymentalne kompozycje muzyczne współpracując z wieloma napotkanymi muzykami

Yoade (Joanna Dorębska):
Psycholożka, poetka i wokalistka, poszukiwaczka tego co magiczne i zwykłe zarazem, zafascynowana ogromnym znaczeniem ciała i ruchu w procesie samopoznania i wzrostu.
W prowadzeniu wykorzystuje techniki poszerzania świadomości poprzez pracę z ciałem wywodzące się z terapii tańcem i ruchem oraz terapii Gestalt, praktykę uważności, taniec intuicyjny i wiedzę z zakresu holistycznego dbania o zdrowie w tanecznym prowadzeniu.

Soundwalk Facebook

Soundwalk Instagram

Yoade Facebook

Yoade Instagram