The jungle

Wewnętrzne zwierzęta na ścieżce tantrycznych relacji

Zapraszamy w podróż do naszej wewnętrznej dżungli, w której mieszkają uśpione energie, żywioły i zwierzęta mocy.

The Jungle to podróż łącząca wewnętrzną energię tańca, ruchu, oddechu i świadomego kontaktu z innymi, w dotyku i eksploracji zmysłami i energią. To interakcja pomiędzy Twoim Dzikim Ja a otoczeniem, które kreujesz. Poprzez intencjonalne prowadzenie i tworzenie przestrzeni, otwiera się miejsce na Twoje pierwotne energie w archetypach zwierząt oraz doświadczenie ich w działaniu. Głęboko w swojej duchowej dżungli odnajdziesz swoją dziką Naturę, przypomnisz sobie uśpione energie żywiołów, roślin i zwierząt, z którymi jesteś w połączeniu. Odnajdziesz odwagę i drapieżność, a może łagodność i delikatność.

To nie jest podróż dla Twojej głowy, więc niech Cię nie zdziwi, że w dżungli Twojej duszy możesz spotkać zarówno jaguary, kolibry, węże, małpy, pająki, motyle i inne wolne zwierzęta mocy. Spotkasz je, jeśli rozpoczniesz wołanie i pozwolisz sobie podążyć za swoją energią, eksplorując siebie, przestrzeń dookoła i inne zwierzęta w tej przestrzeni.
Otwieramy i kreujemy bezpieczną przestrzeń dla eksploracji w swobodnym ruchu energii.
Będzie to przestrzeń otwarta na nagość oraz świadomy tantryczny kontakt w dotyku i poprzez wszystkie nasze pierwotne zmysły. Dlatego do tej podróży zapraszamy osoby czujące i świadome swoich granic, doświadczające już na ścieżce Tantry, potrafiące powracać do swojego Centrum.

Będzie tu miejsce na czucie w obserwacji jak tworzą się połączenia poza naszym umysłem.

Jako para sami doświadczamy wychodzenia z dualizmów i pozwalamy płynąć energii ku większej przyjemności i obfitości.

Dlatego zapraszamy zwierzęce pary, które chcą doświadczyć połączenia z innymi w swojej pierwotnej naturze, jak i podróżników „singli”, którzy czują wołanie do większego połączenia poza schematami umysłu i społecznych granic.

Każdy ruch wspieramy poprzez pozwalanie, aby energia płynęła za intencją. Czasem poprzez wewnętrzy głos „zostaję”, czasem poprzez „dołączam” a w dżungli, w której prowadzi Cię serce, ciało i dusza jeszcze częściej przez połączenie jednego i drugiego.