Taoistyczna Joga – techniki energetyzujące i Tao seksu

W Tao seks i seksualność nigdy nie były tabu ani kwestią moralności, ale kwestią zdrowia, dobrego samopoczucia i najwyższym przelewam witalności człowieka. Taoizm ma wiele do zaoferowania współczesnemu światu, jeśli chodzi o jego wzmacniające i rewolucyjne podejście do seksu. Energia seksualna jest najbardziej twórczą i najsilniejszą siłą ludzkości, a seks to nie tylko przyjemność, ale także forma uzdrowienia, witalności i dodania energii. Jest niezwykle potężnym narzędziem rewitalizacji i dostępu do wyższej energii duchowej.

Podczas warsztatu poznasz proste i potężne techniki energetyczne Taoistycznej Jogi wykorzystania energii seksualnej do wzmocnienia ciała, umysłu i ducha.

Podczas przerwy w festiwalu w Strefie Masaży zapraszamy na grupowy zabieg metodą Qigong usuwający blokady energetyczne w ciele. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć zabiegu wykonywanego przez mistrza Qigong. Doświadcz naturalnych procesów ludzkiego ciała, chcących powrócić do swojej równowagi, uwalniając potencjał energii wewnętrznej i odzyskując większą harmonię. Zabieg odbędzie się w spokojnej atmosferze, sprzyjającej relaksowi i transformacji. Przyłącz się, aby przejść przez tę wyjątkową podróż naturalnego wewnętrznego uzdrawiania i odkryć głębsze połączenie ze swoim ciałem i umysłem.