SWEET LOVE

Zdrowe Słodycze 

Zimową Szaroburą mroźną  porą  Czajodziejnia Czarodziejnia w Mini wydaniu na słodko:)   Gosia Sweet Love wraz z ekipą zapraszamy Was na naturanie pyszne i zdrowe słodkości  na widok których zaczyna cieknąć ślinka i  pojawia się uśmiech na twarzy.  a co się dzieje gdy się nimi delektujesz??? …. to już każdy musi doświadczyć sam 🙂

W repertuarze jak zawsze Kokoladki ze Znikersem, Waszym faworytem w roli głównej. a towarzyszyć mu będą Orzekrówki, Chałwy, Śliwki w czekoladzie,  Cowidki z imbirem miodem i cytryną, kule mocy i super ciacha, słodycze z super foods.  Ty razem Wasze ulubione słodkości również w wersji słoiczkowej jako deserek lub smarowidełko do placków i kanapek.  Do słodkości proponujemy gorące napoje inspirowane podróżami w egzotyczne zakątki świata. Pojawi się Masala Chai z aromatycznymi przyprawami, Kawa wg 5 przemian, rozgrzewające grzańce bez %. Wszyscy wielbiciele ziół i herbat znajda coś dla siebie w kąciku herbacianym.  Polecamy też zimny lekko fermentowany napój  Draga dodający mocy napój słowiańskich wojowników na bazie wody brzozowej, wyrabiany przez ekipę Sweet Love.

Sweet Love zawsze  ma  w swoim repertuarze słodkości dla łasuchów ceniących sobie jakość i naturalne smaki prosto z natury.  Słodycze są ręcznie robione wg własnych receptur, w radosnej atmosferze, wszystkie zawierają jest magiczny, pełen życiodajnej mocy składnik…..

a jaki???? oczywiście szczypta Miłości <3

Inicjatywa Sweet Love stworzona przez Gosia SweetLove powstała wiele lat temu w domowym zaciszu, aby cieszyć kubki smakowe naturalną, smakowitą słodkością, z dbałością o jakość i pochodzenie składników, wysokiej jakości, często ekologicznych i prosto ze źródła.  

Niektórym trudno w to uwierzyć, ale Słodycze Sweet Love są :

❤️ wegańskie *

❤️ wolne od glutenu, laktozy, sztuczności

❤️ Kokoladki są bez cukru ** !!!!!

Dzięki temu bez zastanowienia mogą się nimi zajadać również łasuchy z alergiami pokarmowymi, dzieci, osoby dbające o linie , będące na diecie czy unikające cukru.

Wiecej o Sweet Love   https://www.facebook.com/LoveTheLifeuLiveNow

Wiecej o Czajodziejni Czarodziejni https://www.facebook.com/czajodzieje