Spirala Transformacji – Bioenergetyka Lowena & Neotantra

,,Kiedy budzi się w Tobie energia, umiera to, czym byłeś wcześniej a rodzi się w Tobie zupełnie nowy człowiek, ktoś, kim nigdy jeszcze nie byłeś”. -Osho

W tej wspólnej podróży będziemy czerpać z dorobku różnych metod pracy z ciałem i rozwoju osobistego, tym razem głównie Bioenergetyki Aleksandra Lowena oraz neotantry.

Poprzez ruch, pracę z oddechem i ekspresję będziemy doświadczać swojego ciała: odkrywać i smakować co to znaczy mieć kontakt ze swoim ciałem i uczyć się jak ten kontakt pogłębiać, zapraszając własne uczucia, potrzeby i sygnały płynące z ciała.

Będziemy sięgać do pokładów energii i żywotności które każdy z nas posiada, i które są źródłem wewnętrznej mocy, radości i przyjemności. Będziemy wydeptywać ścieżki do wewnętrznego źródła mocy, które daje siłę do mówienia NIE, sięgania po to czego NAPRAWDĘ chcesz i potrzebujesz, do mówienia życiu TAK. Będzie to również okazja do odkrywania swojej historii zapisanej w ciele, zmierzając ku zablokowanym w ciele emocjom, oraz do przyjrzenia się wzorcom, które nas od naszej wewnętrznej mocy oddzielają.

Metoda Lowena jest pracą pełną ekspresji. Oceń czy masz pojemność na intensywność i krzyk, które będą ważnymi elementami tych zajęć.

Weź wygodne ubranie. Będziemy poruszać się boso.