ROZBRYKANE KOLORY

Rozbrykane Kolorki łączą w sobie pasję i zamiłowanie artystyczne oraz miłość do tego co niepowtarzalne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne.
Dodajmy do tego odrobinę dystansu do siebie i sporą garść humoru i powstaje to co u Nas spotkacie , a wszystko wykonane naszymi rączkami z pomocą serducha.
Oferujemy ubranka dziecięce (body z krótkim i długim rękawem oraz koszulki) oraz koszulki dla dorosłych zdobione RĘCZNIE MALOWANYMI motywami w różnorodnych stylach, od “rysunku”, przez bajkowe wzory, karykatury, po realistyczne obrazy malowane ze zdjęć. Można nabyć gotowe lub zamówić specjalnie taki wzór jak namalowany albo dokonywać zmian wg. własnego projektu, a nawet wymyślać własne wzory od podstaw.
Oferujemy różnorodne wyroby FILCOWANE z wełny Merynosów południowoamerykańskich wykonane metodą na sucho czyli igłą, filcowane metodą na mokro lub kombinacją obydwu metod:
  • CZAPKI do SAUNY oraz użytku codziennego, oraz specjalna linia czapek idealnych do sesji fotograficznych (również noworodkowych)
  • MYDŁA filcowane czyli wynalazek epoki kamienia łupanego do których człowiek współczesny powrócił (coś w rodzaju myjki/gąbki z “wbudowanym” mydłem o wielu właściwościach)
  • OZDOBY sezonowe czyli filcowane dekoracje do powieszenia lub postawienia (bombki, choinki, stroiki, pisanki, kurczaczki, serduszka, aniołki itd)
  • BIŻUTERIA i dodatki filcowane, od codziennych do dedykowanych sesjom fotograficznym stylizowanym, okolicznościowym, “cosplayowym”
W ofercie Rozbrykane Kolorki jest szczególny zakątek “FOTOGRAFICZNY” czyli możliwość zamówienia różnorodnych usług dla Fotografów lub ich Klientów pragnących przygotować się do sesji.
Maluję ręcznie tła fotograficzne – od materiałowych, utrwalanych (można je prać w pralce), po obrazy bezpośrednio na ścianie studia z gipsowymi płaskorzeźbami włącznie czy formą muralu.
Wykonuję MAKIJAŻE do sesji fotograficznych od “codziennych” przez wieczorowe/eleganckie, po stylizowane charakteryzacje, które mogą być łączone w całość z innymi wyrobami (np makijaż “sarenka”, czapka z uszami i motyw sarenki nafilcowany na ubranie) Ze szczególnym rodzajem “makijażu” czyli MALOWANIEM CIĄŻOWYCH BRZUSZKÓW z dowolnym motywem.
Wykonuję różnorodne dodatki do sesji (kocyki, owijki, narzutki na fotel itd) z wełny Merynosów.