Razem w Relacji 4P: Przebudzenie, Połączenie, Przyjemność, Perspektywy (warsztat dla wszystkich, nie tylko dla par)

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy warsztat RAZEM W RELACJI – 4 „P”, podczas którego poznacie i doświadczycie następujące tematy w ujęciu tantrycznym:
👉 Przebudzenie
👉 Połączenie
👉 Perspektywy
👉 Przyjemność.
 
Na warsztat zapraszamy każdego: niezależnie od tego, czy jesteś w parze czy sam/sama. Warsztat jest dla wszystkich!
 
👉 Razem w Relacji – to emocjonalno-cielesno-zmysłowa podróż ku pogłębianiu relacji ze sobą, z drugą osobą i ze światem.
Zajęcia te prowadzone są z naciskiem na doświadczanie (minimum teorii), ich efekty zaczniecie więc dostrzegać już w trakcie naszego spotkania.
 
👉 W bezpiecznej, pełnej miłości i akceptacji przestrzeni będziemy doświadczać siebie i drugiej osoby – bez historii, przekonań, „bagażu” – w Tu i Teraz, z umysłem początkującego i ciekawością dziecka. Zaprosimy Was do odkrywania nowych sposobów komunikacji, bliskości, intymności, namiętności. To, co jest dla nas ważne, to autentyczność i prawda – wszystko, z czym przychodzicie jest ok.
 
👉 Tantra to dla nas ścieżka miłości, przepływu energii, świadomości i obecności. To osadzona w ciele droga rozwoju osobistego, dzięki której możesz poczuć więcej radości, wolności, biskości. Możesz poczuć, że żyjesz pełniej i bardziej świadomie.
 
👉 Proponujemy Wam wejście do świadomej miłości, autentycznych, uzdrawiających relacji oraz do świętej seksualności za pomocą oddechu, dźwięku, ruchu, medytacji i wszystkich zmysłów.
 
👉 Podczas warsztatu zaprosimy Was do prowadzonych medytacji w ruchu i w ciszy, do rytuałów tantrycznych, świadomego dotyku, ćwiczeń komunikacyjnych w oparciu o psychoterapię Gestalt oraz do świadomego oraz prawdziwego bycia ze sobą i wspólnego odpoczynku od robienia.

m