Przebudzenie Kapłanki

(warsztat dla kobiet)

 

Warsztat skierowany jest do Kobiet czujących chęć eksploracji ścieżki sztuk świątynnych w siostrzanym, kobiecym gronie; słyszących wołanie do ucieleśniania boskiej kobiecości i archetypu kapłanki.

Kapłanka we współczesnym świecie to przede wszystkim Kobieta pielęgnująca głębokie, mistyczne połączenie ze świątyniami swojego ciała i Matki Ziemi; czerpiąca z mocy Intuicji, Ucieleśnienia, tańcząca pomiędzy światem fizycznym a duchowym, otwierając się na Prowadzenie – niosąca dla siebie i innych uzdrowienie i przewodnictwo. Przebudzenie Kapłanki to podróż połączenia z tą, która celebruje swoją energię życiową, kontakt z ogniem Ziemi, ucieleśnioną mądrością i mocą żywiołów.

Poprzez połączenie pracy z ciałem – tańcem, ruchem, auto-dotykiem, oddechem oraz intencją, w prowadzonej medytacji i szamańskiej podróży, oddamy się pogłębianiu intymnej więzi i przebudzaniu w sobie naszych wewnętrznych Kapłanek. Warsztat nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z Tantrą i sztukami świątynnymi, może być w pełni osobistą podróżą we wspólnym polu z innymi kobietami Mocy.