Poznaj siebie w 5 sekund

Jak działają Deski Życia i co nam to daje? – możesz to porównać do restartu komputera.

Praktyka ma za zadanie zrestartować nasz umysł, rozluźnić ciało i pomóc uaktywnić przepływ energii. Już kilka minut na deskach życia (czyli na matach z kolcami) daje niesamowity efekt pobudzenia i rozluźnienia jednocześnie. Dodatkową korzyścią jest wgląd w siebie i wejście w stan tu i teraz. Wyobraź sobie, że dzięki jednej praktyce możesz jak w komputerze usuwać stare programy, traumy, oczyścić ciało z silnych zakorzenionych emocji i zainstalować aktualizacje systemu, który sprzyja twoim codziennym działaniom.

Praktyka pozwala zwiększyć wydajność pracy naszego umysłu i ciała, pobudza organizm poprzez receptory umiejscowione w stopach, dzięki czemu odpala niesamowity przepływ energii. Przyjdź i poznaj siebie w 5 sekund!

Warsztat poprowadzę wspólnie z Moniką Smolińską – Holistic & Sound Healing Practitioner, Counselor, Life& Soul Body Coach, Soulful Artist. Od lat jako terapeuta pracuje z ciałem holistycznie, artystycznie oraz z medycyną dźwięku. W trakcie sesji na deskach życia wzniesie Was harmonijnym dźwiękiem płynącym z wyjątkowych alchemicznych kryształowych mis śpiewających. Misy alchemiczne są stworzone z miłością i sztuką, przez alchemiczne połączenie czystego kwarcu z kryształami i kamieniami szlachetnymi jak m.in. Rubin, Diament, Larimar, Azeztulit, Ametyst z domieszką złota 24 K, platyny i palladu. Harmonijne dźwięki mis działają jak balsam dla Ciała i Duszy, który umożliwia całkowite oddanie się w stan relaksu i odprężenia umysłu.

*Przeciwskazania: ciąża, problemy z sercem, miesiączka, epilepsja, rany na stopach.