WARSZTAT

sobota 18.00 – 19.30  Brave Heart – Odważne Serce czyli spotkanie z Twoją wewnętrzną kobietą (warsztat dla mężczyzn)   (Więcej…)

PIOTR REISCH

Life & creativity coach, praktyk HeartMath, trener tantry i mindfullness

Drogę rozwoju osobistego rozpoczął w latach 80-tych od treningu autogennego, transcendentalnej medytacji i sztuk walki. W latach 90-tych, podczas dziesięcioletniego pobytu w Nowym Jorku poznawał różne odnogi ruchów new age, afrykańskich nauk duchowych i tradycji Indian amerykańskich (Cherookee i Czarnych Stóp). Tańczył w rezerwacie First Nation Taniec Słońca i został przyjęty do plemienia jako Baby Bufallo Boy. Uczestniczył w festiwalu Burning Man oraz w wielu konferencjach dotyczących traumy, nowych zdobyczy neuronauki oraz ceremonialnych i medycznych zastosowań substancji psychoaktywnych. Po powrocie do Polski zajmował się produkcją filmową, festiwalami filmowymi, marketingiem i reklamą. Założył stajnie, uczył jeździectwa i uczestniczył w zawodach jeździeckich w stylu western reprezentując Polskę na mistrzostwach europy. 

W ciągu ostatnich 30 lat balansował pomiędzy biznesem, filmem, sportem, samodoskonaleniem, medytacją, produkcją absurdalnych filmów animowanych i „hakowaniem świadomości”. Tworzył nowe możliwości przeżywania doświadczeń grupowych – od festiwali filmowych, przez współprace przy produkcji filmów z takimi reżyserami  jak Ken Loach, Paweł Pawlikowski czy Roman Polański – do organizacji ceremonii transowych. 

Tantry uczył się na warsztatach Andrew Barnes’a, Ohada Pele, Sarity, Elaine Young, ISTA i festiwali w Indiach, Izraelu i Hiszpanii. Od kilku lat studiuje bioenergetykę, szamanizm, masaż i tantrę u Johna Hawkena, jednego z najlepszych europejskich nauczycieli tantry. Jest członkiem zespołu nauczycielskiego The Paths of Transformation.  

Zainteresowania osobiste – terapia traumy, odmienne stany świadomości, tantra i szamanizm