PAULINA SIENNY

Radykalne Wybaczanie, Emotional Freedom Techniques (EFT), fototerapia, medytacja, psychologia, Access Bars, praca z wewnętrznym dzieckiem
 

Łącząc wiedzę z zakresu psychologii z różnorodnymi metodami, wspieram kobiety jak i mężczyzn w procesie poznawania siebie, odkrywania swojego potencjału, a także wprowadzania zmian na różnych poziomach. Moja praca między innymi opiera się na identyfikowaniu niewspierających przekonań i schematów, które kiedyś zakodowaliśmy i w mniejszym lub większym stopniu oddziaływują na nasze życie. A następnie przetransformowaniu ich na nowe i wspierające. Pomagam również w zrozumieniu i zmianie perspektywy patrzenia na wydarzenia życiowe, gdyż “wszystko co dzieje się w naszym życiu, dzieje się dla nas, byśmy mogli uczyć się i wzrastać”.


Podczas współpracy pokazuję narzędzia, które można stosować samodzielnie każdego dnia w celu kontynuowania pracy nad sobą. W swojej pracy wykorzystuje metody, które w pierwszej kolejności pomogły mi zmienić moje życie, zatem jestem pewna ich skuteczności. Moje życie dzięki pracy nad sobą odmieniło się o 180 stopni i z radością dziele się tą wiedzą i doświadczeniem, które nabyłam na szkoleniach, jak i w procesie własnej transformacji. Współpracuje w formie sesji indywidualnych, jak i warsztatów grupowych. Oprócz tego, organizuję spotkania stacjonarne i online oraz wyjazdy rozwojowe na terenie Wielkiej Brytanii. Prowadzę również bloga poza-granicami, gdzie dzielę się swoimi doświadczeniami, wiedzą, a także inspiruje i motywuje do zmian w swoim życiu oraz podążaniem za głosem serca.

Facebook 

Instagram