WARSZTAT 

sobota 16.00 – 17.30  Tantryczna Puja Oddechu  (Więcej…)

Esencja: Ciebie – OLGA PIETKIEWICZ

Przebudzona kobiecość, seksualność, intymność i relacje oraz well-being
 

Moją pasją jest tworzyć bezpieczne, transformacyjne przestrzenie, w których możesz być, czuć, rozluźniać się i zmieniać. Rozpuszczać blokady, porzucać ograniczenia, spełniać marzenia. Przekraczać to, co stoi Ci na drodze do pełni siebie. Ucieleśniać Esencję:Ciebie.

Stworzyłam Esencję:Ciebie jako transformacyjną przestrzeń rozwojową. Podążam w niej i prowadzę innych kobiecą ścieżką. Zapraszam Cię do tego tajemniczego, pięknego świata, zapomnianego na wiele tysięcy lat. Kobieca ścieżka nie znaczy, że jest tylko dla kobiet :), znaczy, że jest o czuciu, emocjach, ucieleśnieniu, byciu, podążaniu za impulsem siły życiowej i poddaniu.

W tej podróży zainspirowana jestem szczególnie mądrością starożytnej:

  • nidry – mistycznej praktyki głębokiego relaksu, który jest o głębokiej transformacji poprzez spotykanie siebie z tym, co jest
  • kundalini – podstawowej energii kosmicznej, impulsu przebudzenia i siły życiowej
  • tantry – jako pięknej ścieżki ucieleśnienia i schodzenia w dół, poznawania światła poprzez ciemność.

Starożytną mądrość łączę z fantastycznymi współczesnymi narzędziami i odkryciami dotyczących psycho-neurobiologii, funkcjonowania układu nerwowego, well-being oraz uzdrawiania traumy. Oferuję terapię somatyczną, terapię traumy oraz coaching holistyczny. W głębokiej obecności, subtelnym byciu z tym, co jest i łagodnym sięganiu poza krawędzie, wspieram w budzeniu esencji. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty grupowe, współtworzę Festiwal Kobiet. Specjalizuję się w przebudzonej kobiecości, seksualności, intymność i relacjach oraz well-being i głębokim, transformacyjnym relaksie.

Esencja:Ciebie