Medycyna Życia

Od rozstania do równowagi

Jak uleczyć cierpienie po zakończonym związku i pójść do przodu w spokoju i zgodzie ze sobą, bez bólu przeszłości. Nauczysz się świadomego zakończenia przeszłej relacji, pogodzenia się z Waszymi wyborami i ŻYCIA PEŁNĄ PIERSIĄ.

Jeżeli:

  • wciąż cierpisz po rozstaniu

  • szukasz wsparcia i drogowskazu po przeszłej relacji

  • myśli o eks nie dają Ci spokoju, niezależnie ile czasu minęło

  • chcesz wyjść z koła nieszczęśliwych związków

  • chcesz zbudować nowy, szczęśliwy związek

  • chcesz żyć w szczęściu, pogodzony/a z byłym partnerem/ką

Dowiesz się:

1. Jak nie przedłużać “żałoby” po zakończonej relacji? Czas “żałoby” po rozstaniu jest konieczny by dać odejść przeszłej relacji. Ale nie powinien się przeciągać, bo sprawia Ci niepotrzebny ból. Pokażę Ci jak postawić granicę i skończyć ten oczyszczający proces. 

2. Jak uzdrowić się ze smutku i poczucia straty? Sięgniemy do Twojej głębokiej siły życiowej, relacji z Matką i Ojcem dzięki której wstąpisz na ścieżkę do uzdrowienia.

3. Jak Twoje przeszłe relacje wpływają na obecny związek? Jeśli chcesz w stworzyć szczęśliwy związek, musisz przyjrzeć się swoim poprzednim relacjom i wyciągnąć z nich wnioski.

4. Jak uwierzyć w siebie? Poczucie “niezasługiwania” i zamknięcia na miłość jest bardzo częste u osób po rozstaniu. Pokażę Ci jak ponownie uwierzyć w siebie i otworzyć się na nowe relacje.

5. Jak uzdrowić relację z byłym partnerem/ką? Często, nawet po zakończeniu związku wiele nas łączy. Dzieci, kredyty, interesy. Złe emocje, smutek, rozczarowanie, gniew, to nie są dobrzy doradcy, jeśli musisz utrzymywać kontakt z EKS. Pokażę Ci jak uzdrowić tą relację i wejść w partnerskie stosunki pełne wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Warsztat zakończymy wspólna medytacją uwalniającą.