WARSZTAT

sobota 8.15 – 9.30 Przebudzenie Kapłanki (warsztat dla Kobiet)   (Więcej…)

MONIKA ABRAZO

Tantra i Sztuki Świątynne, transformacyjna praca z ciałem i oddechem, Somatic Experiencing, medytacje aktywne
 

Twórczyni Wild Devotion. Tantryczka i szamanka w świątyniach natury i codzienności. Kapłanka medycyny Cacao i świątyń Świętej Seksualności. Obecnie mieszkająca na wyspie Gozo (Malta), czerpiąc tam inspiracje w bliskiej relacji z Naturą i energiami jednych z najstarszych odkrytych świątyń na Ziemi.

Od ponad 7 lat kroczy ścieżką uzdrawiania i wspierania osób o różnych tożsamościach psychoseksualnych i doświadczeniach relacyjnych w manifestowaniu swojej Pełni i Pasji Życia. Łączy tradycyjne praktyki Tantry i sztuk świątynnych z technikami zachodniej neo-tantry, szamanizmu, uzdrawiania seksualnego i terapii traumy (certyfikowana praktyczna Somatic Experiencing, NARM i seksuolożka).

Certyfikowana Masażystka Tantryczna w szkole Paths of Transformation oraz absolwentka innych międzynarodowych treningów Tantry, masażu i seksualnego szamanizmu (m.in. w House of Tantra, Sexual Healing and De-Armouring The Gaia Method DEBST, Tara Training by Tantra Woman Polska, International School of Temple Arts) 
Łącząc umiejętności z zakresu Tantry i holistycznych ścieżek terapeutycznych, prowadzi warsztaty i ceremonie, oferuje transformacyjne sesje indywidualne i dla par.

Towarzyszy w odzyskiwaniu i pogłębianiu kontaktu z drzemiącym w każdej Istocie potencjałem energii Kundalini i stawaniu w pełni Mocy. Pasjonatka tańca, wspierania odrodzenia się kultur plemiennych i sięgania gwiazd pozostając w mocnym ukorzenieniu na Ziemi.