Moja Mana, Moja Moc
Warsztat tantryczny dla Kobiet

Zapraszamy Was gorąco na warsztat w ruchu, słowie, dotyku i medytacji, podczas którego będziemy łączyć się z Kobietą – Boginią w każdej z nas.

Kobieta – Bogini to dla mnie pełnia cielesności, duchowości, siły umysłu i czucia, która łączy w sobie harmonię wszystkich żywiołów. Żywioł Ziemi ma moc urzeczywistniania, dlatego pomaga w realizacji planów i marzeń oraz wprowadza pewność, ugruntowanie i stabilność. To także relacja z naszym ciałem jako świątynią. Żywioł Wody to nasza seksualność i sensualność, wrażliwość, uczuciowość. Odpowiedni poziom żywiołu wody pozwala zachować emocjonalność w równowadze.

 Ogień u kobiety sprawia, że moc, sprawczość, seksualność, kreatywność oraz pasja przejawia się w niej i jej otoczeniu. Ogień to również transformacja. Natomiast Powietrze, jako element wolności, intelektu, niezależności, a także intuicji dopełnia całość, sprawiając że kobieta staje się w pełni ucieleśnioną duchową formą Bogini. Przyjdź i sprawdź, jak to jest dla Ciebie, którego żywiołu potrzebujesz więcej, a którego mniej. Przyjdź po swoją Manę, czyli po swoją moc!