Miłość i Moc:
Świadomy Gniew Dla Kobiet i Mężczyzn
 

To, co świadome możesz użyć. To, co nieuświadomione używa Ciebie.

Miłość i Moc: Świadomy Gniew to miejsce, w którym możesz przekształcić swoją frustrację we własną Wewnętrzną Moc, Żywotność i Siłę Decyzyjną. Tutaj możesz przemienić truciznę w odżywczy nektar i odkryć jak konstruktywnie płonąć, a się nie spalać by dzięki temu tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe.

Miłość i Moc: Świadomy Gniew to zrzucanie kolejnych warstw socjalizacji i trenowanie nowych zachowań społecznych. Na tym transformującym treningu poczujesz swoje NIE i swoje TAK, podważysz strategie przetrwania jak: Grzecznej Dziewczynki, Potulnej, Pani Perfekcyjnei i Grzecznego Chłopczyka, Piotrusia Pana, Pana Idealnego, by poczuć, poznać i pokazać siebie w swojej autentycznej Mocy. Praca ze świadomym gniewem otwiera też wrota do Mocy Wrażliwości.

Ten transformujący trening z nurtu Possibility Management obejmuje ćwiczenia i praktyki solo w parach i grupowe. Praktyki i ćwiczenia nie wywołują agresji ani konfliktu w grupie. Podczas warsztatu nie pracujemy nad wyrzuceniem, pozbyciem się gniewu, tylko nad oswojeniem go w ciele – świadomym jego czuciem ciałem a następnie odpowiedzialnym i praktycznym używaniem go na bieżąco w adekwatnych nasileniach w swoim codziennym życiu. Każda i każdy z nas na bieżąco potrzebuje swojego świadomego gniewu w połączeniu z sercem!

Na Miłość i Moc: Świadomy Gniew uczysz się czucia ciałem, odblokowywania zablokowanej emocji i energii w ciele i następnie integrowaniu jej jako jeden ze swoich zasobów. Uczysz się korzystania z inteligencji i mądrości swojego gniewu

Miłość i Moc: Świadomy Gniew nie jest kolejnym warsztatem po którym nic albo niewiele się zmienia. To transformujący i bardzo praktyczny trening, którego efekty poznasz w swojej codzienności.