Medytacja Spirali – tantryczna moc kreacji

Spirala jest odwiecznym symbolem Natury i Boskości, urzeczywistnionym w gwiezdnych galaktykach i niewidzialnych dla oka atomach. Jest obecna w kulturach na całym świecie, w szamanizmie, magii, mistycyzmie, sztuce rytualnej i tańcu.

Jest symbolem medytacji, duchowego rozwoju i połączenia ze Wszechświatem. Może Cię prowadzić w głąb lub na zewnątrz, stąd jej znaczenie końca i nowego początku. Odzwierciedla też drogę do poznania siebie i odkrycia najgłębszych tajemnic życia.

Jest portalem, który przenosi Cię w świat energii i nieograniczonego potencjału.

Możesz doświadczyć potęgi spirali stając się jej częścią. Zapraszam Cię na pełną mocy Medytację Spirali, na której doświadczysz jak poprzez  aktywację przepływu energii życiowej oddech, intencję i otwarcie serca, możesz tworzyć rzeczywistość, jakiej pragniesz.

Poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces kreacji. Od sprecyzowania intencji, poprzez podnoszenia energii w Medytacji Spirali i otwierania serca aż po dostrajanie się do Twojego potencjału, w którym to Twoje pragnienie już istnieje. Kiedy łączysz swoją intencję z uczuciami, takimi jak miłość, radość, wdzięczność czy swoboda nadajesz jej ogromną moc manifestacji. Wchodząc w stan czucia, jakiego mógłbyś/mogłabyś doświadczać jak już Twoja intencja zostanie zrealizowana, otwierasz drogę do jej pełnego urzeczywistnienia w życiu.