Medytacja Dynamiczna wg OSHO

Gorąco zapraszam wszystkich do porannej praktyki Medytacji Dynamicznej wg OSHO.

Osobiście jest dla mnie jedną z najważniejszych i najbardziej transformujących praktyk i w ramach wspólnej motywacji i siły wsparcia grupy, mega zapraszam do dołączenia 🥰.

Medytacja Dynamiczna wg OSHO to szybki, intensywny i gruntowny sposób na przełamanie starych, zakorzenionych wzorców w ciele i umyśle, które często trzymają nas uwięzionymi w przeszłości, oraz na doświadczenie wolności, obserwacji, ciszy i spokoju ukrytych za murami tej więziennej przestrzeni. Trwa godzinę i składa się z 5 faz, które na początku praktyki sobie omówimy.
 
👉 JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
✔ Wygodne, luźne ubranie
✔ Najlepiej praktykować przed śniadaniem
✔ Możesz przynieść swoją opaskę na oczy
 
💎 Medytację tę zaleca się praktykować wcześnie rano, gdy „cała natura staje się żywa, noc minęła, słońce wschodzi i wszystko staje się świadome i czujne”.
💎 Możesz wykonywać tę medytację samodzielnie, ale na początek może być pomocne wykonywanie jej z innymi osobami. To indywidualne doświadczenie, więc pozostań nieświadomy otaczających cię innych ludzi. 
💎 Medytację tę wykonuje się przy użyciu charakterystycznej muzyki, specjalnie stworzonej i dostosowanej, która wskazuje i energetycznie wspiera różne etapy.
Zapraszam serdecznie do dołączenia i wspólnej praktyki!