LUCYNA NOWOWIEJSKA I MARCIN URZĘDOWSKI

Kirtan
Lucyna Nowowiejska

Artystka, wokalistka, multiinstrumentalistka, Instruktorka Vinyasa Yogi i promotorka świadomego życia bliżej „swojego ja”. Z misją uważności na siebie i na drugiego człowieka, w empatii i wyrażaniu siebie.
 

Marcin Urzędowski

Od ponad 20 lat regularnie gra na instrumentach perkusyjnych. Zakochany w życiu Wolnym Duchem, twórcą modowej (szamańskiej) marki Prepostevolution. Na swoim koncie odnotował występy podczas wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, zarówno na gruncie muzyki perkusyjnej improwizowanej, ceremonialnej, teatralnej jak i szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Był uczestnikiem wielu prestiżowych międzynarodowych warsztatów perkusyjnych i kursów mistrzowskich.

Swoje rytmy wydobywa… z serca, łącząc klasyczne, tradycyjne techniki z niebywałą lekkością w improwizacji z umiejętnością bycia “Tu i Teraz”

“Uderzenia w bęben są niczym rytm smoczego serca, które w sobie odnalazłem na ścieżce duchowego rozwoju, wkraczając na nią w Indiach w 2018 roku.

Jestem twórcą autorskiej techniki dźwiękoterapeutycznej o nazwie “Płyń z bęb(NAMI)”, w której korzystam ze zdobytych na długiej, muzycznej drodze doświadczeń łącząc wysoko wibrujące instrumentarium terapeutyczne, pracę z ciałem, oddech, oraz dźwięki etnicznych instrumentów perkusyjnych.””