WARSZTAT 

sobota 20.00 – 22.00  Kąpiel w dźwiękach gongów i mis kryształowych  (Więcej…)

KATARZYNA PISKOR

Praca z ciałem, praca z dźwiękiem
 

Opiekunka przestrzeni Dobrego Nastrojenia, towarzyszka w drodze do samopoznania. Od ponad dekady z wykształcenia i pasji masażystka, animatorka i menedżerka kultury, terapeutka dźwiękiem metodą muzykoterapii dogłębno-komórkowej. Sztuki gry na gongach uczyła się u Mistrza Gongu Sławomira Sówki w tradycji Don Conreaux.

Na ciało patrzy jak na dom, w którym sfera fizyczna i psychiczna bezpośrednio na siebie oddziałują; integrują się doświadczenie świata i nas samych, dając schronienie i bezpieczną przestrzeń dla emocji, myśli i wyrażania się. Postrzega je jako miejsce będące także zapisem pamięci naszych trudnych doświadczeń, potrzebujących uwolnienia, aby w ciele zagościły znów zdrowie i harmonia. Postrzega ciało jako instrument, który w wyniku różnych okoliczności życiowych może się rozstroić i potrzebować dobrego nastrojenia. Fascynuje ją moc częstotliwości oraz rola, jaką odgrywają w naszym życiu.

Porusza te struny w ciele człowieka, które wymagają dostrojenia do częstotliwości zdrowia. Głęboko wierzy w mądrość przodków, moc rytuałów i tańca. Podróżuje dużo po świecie, jak i po swoim wnętrzu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami. Cały czas uczy się słuchać siebie i swojego ciała, rozbudzać jego wrodzoną mądrość. Podąża ścieżką intuicji i czucia, stąpając jednocześnie mocno po ziemi. Jednocześnie stara się żyć zgodnie z rytmem natury, której cykliczność w integralny sposób łączy się z rytmem naszego życia. Jednym z narzędzi wspomagających ją w procesie samopoznania jest astrologia oraz medytacja.

Dobre Nastrojenie