WARSZTATY 

sobota  9.45 – 11.15   Sztuka Wszechgłosu – warsztaty w dźwięku i w ruchu.  (Więcej…)

KATARZYNA LECH

Nazywam się Katarzyna Lech. Ciało i dźwięk fascynowały mnie od zawsze, odkąd pamiętam były dla mnie formą komunikacji oraz narzędziami do wyrażania własnych emocji. Wiele lat dochodziłam do tego jak chcę się poruszać i czym chcę wybrzmiewać, droga była kręta i często nieoczywista. Ale dzięki niej w końcu zaczęłam – bo proces wciąż trwa – słyszeć i rozumieć siebie, a zdobytą wiedzę i doświadczenie mogę teraz z powodzeniem wykorzystywać w swojej pracy. Jestem bardzo wdzięczna moim nauczycielom i mojemu Mistrzowi za wszelką okazaną pomoc i za wiedzę, które wplecione w moją własną drogę pozwalają mi robić to co kocham w naturalny sposób. Dzięki temu, że wiem co czuję i dokąd idę oraz gdzie pragnę być, mogę z radością dzielić się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w ramach wspólnych praktyk i warsztatów.

Będąc miłośniczką holistycznej pracy z ciałem i umysłem, w swoich sesjach i warsztatach wykorzystuję nie tylko pracę z głosem i wibracją, ale również wiedzę zdobytą na studiach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, elementy aromaterapii, chromoterapii oraz fototerapii, a także Movement Medicine w oparciu o tradycyjną chińską sztukę walki Tai Chi Chuan stylu Chen wg przekazu mojego Wielkiego Mistrza Wang Haijun’a.

Jestem autorką Kryształowej Ceremonii oraz Terapii Księżycowej w Wodzie oraz autorskich warsztatów i kręgów dla kobiet.

Moją największą pasją jest Radość i Zachwyt. Bo jeśli znikną wszelkie terapie i narzędzia wspierające nasze istnienia, to właśnie One – Radość i Zachwyt będą naszą nową medycyną.