WARSZTAT 

niedziela 9.45 – 11.15   Czas twoim sprzymierzeńcem! Kobieta współczesna w procesie zmiany – jak odzyskać wewnętrzną harmonię, nie dać się presji upływającego czasu i wykorzystać moc żywiołów natury w elektronicznym świecie.    (Więcej…)

DR KAMILA HORTYŃSKA 

Ugruntowana duchowość, psychologia kliniczna, medycyna funkcjonalna, medytacje uważoności, kroniki Akashy

Witaj 🙂 Z całego pragnę się z Tobą podzielić moim wieloletnim doświadczeniem. Z wykształcenia jestem doktorem psychologii klinicznej, psychoterapeutką, nauczycielką uważności mindfulness i life coachem. Od ponad 20 lat pomagam ludziom w radzeniu sobie ze stresem i presją codziennego życia, ucząc ich medytacji i życia w obecności. Udzielam sesji indywidualnych, grupowych, a także retreatow medytacyjnych i warsztatów rozwojowych.

Prywatnie jestem kochającą życie, wolność i siebie kobietą. Spełniona i szczęśliwa, choć nie zawsze tak było. Po tym jak spontanicznie doznałam przebudzenia rozpoczęła sie na poważnie moja podróż ze świętą medycyną roślin, energią kundalini, tantrą i polem Akaszy.

Od 7 lat z sukcesem praktykuje holistyczne podejście w mojej pracy klinicznej. W autorski sposob otwarcie przeplatam psychologię i terapię, z medycyną funkcjonalną i duchowością. Łączę głowę z ciałem i sercem; czyli to co ziemskie, z tym co ezoteryczne i duchowe. Po osobistym przejściu dokładnie takiej drogi, obecnie inspiruję innych by porzucić umysł na rzecz tego gdzie ich serce woła, otwierać się na nowe wymiary swojej egzystencji i rzeczywistości, łączyć się z intuicją i żyć w zgodzie z planem swojej duszy – w czuciu i w obecności, w radości i przyjemności.

Od 2004 roku żyję i pracuję w Wielkiej Brytanii gdzie z pasją prowadzę ludzi w drodze do siebie, swojego wnętrza i swojej pełni.

Dr Kamila Hortyńska