WARSZTATY 

niedziela 14.15 – 15.45   Celebracja Twórcy w Tobie.  Wyraź swoją ekspresję.   (Więcej…)

JUSTYNA GRUSZKA

Kobieta Wiatru, VedicArt, malowanie intuicyjne, Taniec, Szamanizm, Masaż

„Pragnę Ci przypomnieć o Twojej odwadze, dzikości, spontaniczności i zmysłowości. W tym gdzie jesteś. Bądź w pełni sobą.”

Kocha Wolność i autentyczność. Natura jest jej drugim domem. W drodze odkrywania, zgłębiania siebie i swojej autentyczności, szukała inspiracji u wielu nauczycieli. Między innymi u Francoise Rambaud gdzie obecnie asystuje podczas warsztatów, czy też Johna Howkena, u którego zgłębiała tajniki tantry i szamanizmu. Ważną rolę w poznawaniu magii i tajników kobiecości była również Prem Santoshi Amor oraz Kristin Magnus. Ukończyła też arteterapię.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Malarka i podróżniczka. Znajduje się na liście rekomendowanych nauczycieli malowania intuicyjnego Vedic Art. Dyplomowana masażystka. Wszystkie te doświadczenia doprowadziły ją do stworzenia swojego autorskiego warsztatu z Ekspresji Twórczej poprzez ruch, śpiew, taniec i malowanie. Indywidualne podejście oraz duża czułość i uważność na każdego uczestnika warsztatu stwarza przestrzeń do głębokiej pracy i budzenia się do swojej prawdziwej natury. Poprzez warsztat, który poprowadzi umożliwi Ci dotrzeć do inspirujących i wzbogacających zasobów w Tobie. Odkrywanie nowych pokładów energii, lepszego zrozumienia siebie, a tym
samym spełnienia i poczucia bycia w pełni będzie częścią tego warsztatu.

Ważną częścią życia są też masaże, którym oddaje się z wielką pasją i zaangażowaniem. Prowadzona intuicją zamienia masaż w arcydzieło spotkania duszy i ciała. To połączenie wewnętrznej mądrości z energią i szamanizmem. Wielką radością jest dla niej możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przez to wspieranie innych w odkrywaniu swojego potencjału, kreatywności i spełnienia. Ważne są dla mnie słowa C.P.Ester, które wg mnie kierowane są zarówno do mężczyzn jak i kobiet. „Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknota za dzikością. Nauczono nas wstydzić się takich pragnień. Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Bez nas Dzika Kobieta umiera. Bez Dzikiej Kobiety umieramy my….dla prawdziwie pełnego życia obie muszą żyć..” cyt.
C.P.Ester „Biegnąca z Wilkami”

Zapraszam na mój profil fb Kobieta Wiatru