WARSZTATY 

sobota 8.15 – 9.30  Zanurzenie w Oddech – Zanurzenie w Siebie. Sesja Advanced Power Breathing. Kama Deva   (Więcej…)

niedziela 9.45 – 11.15  The Jungle. Wewnętrzne zwierzęta na ścieżce tantrycznych relacji.  Joanna Rati Saya i Kama Deva   (Więcej…)

niedziela 18.00 – 19.30  Zdejmij maskę, uwolnij emocje, wróć do swojego Core.  Joanna Rati Saya  (Więcej…)

JOANNA RATI SAYA I KAMA DEVA

Tantra dla par, Praca z oddechem, Medytacja, Seksualność, Praca ze świadomością

Jako KamaRati zapraszamy do wspólnej eksploracji tantrycznej ścieżki życia i samorozwoju, budzenia swojej mocy, seksualności i sensualności, budowania świadomych i dojrzałych relacji. Sami w takiej relacji żyjemy na codzień. Czasem jest to relacja otwarta, a czasem zamknięta, napędzana wolnością, a czasem uziemiana bezpieczeństwem, równie przygodowa co powściągliwa. Niezmiennie przepełniona Miłością.

Joanna Rati Saya

Jestem tantryczną towarzyszką i podróżniczką, certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4 letnią szkołę terapii skoncentrowanej na ciele w nurcie Core Energetics ucząc się u bezpośrednich kontynuatorów dorobku Johna i Evy Pierrakos. Swoją podróż rozwojową zaczęłam ponad 15 lat temu od ustawień systemowych (certyfikat Taunus-Institut für Stilles Familienstellen) i technik pracy z ciałem TRE, uzyskując certyfikat TRE Provider.

Od kilku lat intensywnie eksploruję ścieżkę Tantry i pracy ze świętą seksualnością, czerpiąc od Prem Santoshi, Anne Moir, Shachara Caspi, Veechi Shahi po drodze poznając coraz więcej metod pracy, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym różnorodne medytacje Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, techniki pracy z oddechem. Przez wiele lat specjalizowałam się w pracy nad relacjami męsko-damskimi jako psycholog i coach (Mars-Venus Coaching, US). Prowadzę swoją praktykę terapeutyczną, pomagam eksplorować seksualność czując jej doskonałość i świętość, a jednocześnie dając przestrzeń na cienie, które pragną być otulone. Odkrywam jej także święty charakter w naszym życiu, budzę moc poprzez ruch, taniec, ekspresję i siły przyrody w nurcie Żywiołów Serca.

KamaDeva

Jestem tantrycznym nauczycielem i uczniem, terapeutą systemowym, doktorem, naukowym szamanem. Odkrywam połączenia pomiędzy sercem, umysłem i seksualnością, wpieram ludzi w odkrywaniu tych połączeń w sobie. Od kilku lat kroczę ścieżką Tantry, podążając za Sri Ranji, Shi Jinem, Mantakiem Chia, Prem Santoshi, Shacharem Caspi, doświadczając na drodze mistycyzmu, wschodniej medytacji i szamanizmu, taoistycznej seksualności, pracując z alchemią energii w ciele. Specjalizuje się w pogłębionej pracy z tożsamością i seksualnością, wspieraniu transformacji osobistej.

Na drodze swojego rozwoju ukończyłem szkołę ustawień systemowych (Taunus-Institut für Stilles Familienstellen), kurs transformującej obecności (Transforming Presence) wg. Alana Seala oraz liczne kursy rozwijające. Uczyłem się psychoterapii somatycznej, terapeutycznej pracy z ciałem, masażu tantrycznego i energetycznego. Prowadzę męskie kręgi oraz warsztaty uzdrawiające męskość oraz odbudowujące unię męskości i kobiecości, praktykę w nucie Żywiołów Serca.