WARSZTAT 

niedziela 9.45 – 11.15  BIODANZA – czułość, uważność i ogień w relacjach  (Więcej…)

IZABELLA PAWLAK

Biodanza 

Tańczę Taniec Życia BIODANZĘ

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką dlatego czuję i widzę potrzeby ludzkiego ciała. Jednocześnie od lat eksploruję różne ścieżki rozwoju.

Jestem absolwentką pierwszej w Polsce szkoły Biodanzy.

Biodanza wzbogaciła mnie o moc kreowania rzeczywistości. Wydobyła ze mnie pokłady radości. Dała witalność, która przyniosła mi transformację. Pozwoliła mi na głębsze odczuwanie życiami i swojego ciała. Eksplorując linie Biodanzy: witalność, kreatywność, uczuciowość, seksualność i transcendencję odkryłam siebie na nowo, odrodziłam się. Czuję większe połączenie z Ziemią, naturą, transcendentalne połączenie ze Światem. Biodanza swoją obfitością (setkami ćwiczeń – vivencji) otworzyła mi morze doświadczeń. Teraz soczyście smakuję życie, rozpalając wewnętrzny ogień, ale także delikatność i uważność u siebie i innych. Kocham podróże. Szczególne miejsce w moim sercu znalazła Azja. Skakałam ze spadochronem, aby móc spojrzeć na świat z góry. Kilkaset razy nurkowałam podziwiając laguny. Przeleciałam 10000 kilometrów, aby popływać z rekinami wielorybimi. Spotkałam także żarłacza białego i wielkiego żółwia morskiego, który jest moim zwierzęciem przewodnikiem po wszystkich światach. Chwytam życie garściami.

Rozwijam się. Ukończyłam Biologie Totalną, Radykalne Wybaczanie, Silvę, Reiki, Acces Bars, wiele kursów masażu, Tantry, Szamanizmu, ale to Biodanza skradła moje serce. To wszystko co przeżyłam zapisane jest w moim ciele, w moich komórkach. Tym emanuję, z tego czerpię moc i tym mogę się dzielić.

Prowadzę regularne zajęcia BIODANZY w Warszawie. Celebrujemy życie tańcząc.

Facebook