WARSZTATY 

sobota  11.45 – 13.15  Razem w Relacji – „intymność, namiętność, zaangażowanie”.  (Więcej…)

HANIA I TOMEK

HANIA DARMAS

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt, tłumaczka językowa. Współzałożycielka MILABO – holistyczna praca z ciałem i duchem.

“Taniec, psychologia i praca z ludźmi to moje największe pasje. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – to moja miłość, energia życiodajna, a przy okazji praca. Od 10 lat prowadzę zajęcia taneczne, fitness, Zumba Fitness. Jestem również akredytowanym nauczycielem jogi RYT500. Dzięki tym formom ruchu zobaczyłam, jak wiele mogę dać innym poprzez taniec, ile kobiety uczestniczące w zajęciach mogą czerpać energii, radości z ruchu, odstresowania się.

Zdałam sobie sprawę, że chcę pracować nad scalaniem ciała i umysłu, chcę pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb oraz jedności ducha i ciała poprzez ruch i taniec. Sama odkryłam, że taniec to nie tylko choreografie, scena, perfekcyjne ruchy, ale również emocje, oddech, medium zmiany, wolność. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu zajęciach tańca spontanicznego (Movement Medicine, 5 rytmów, Biodanza), kontakt-improwizacji, w kursach i warsztatach pracy z ciałem, rozwoju osobistego, jogi, medytacji wg. Osho, uważności, choreoterapii.”

TOMEK DOMAŃSKI

Tomasz jest wieloletnim praktykiem tantry oraz pasjonatem pracy z ciałem i emocjami poprzez dotyk. Ukończył masażu powięziowego metodą MER i kursy masażu tantrycznego. Wcześniej studiował też coaching generatywny, praktykował 5 rytmów oraz Movement Medicine. Na ścieżce wspierania siebie i innych w samorozwoju wykorzystuje również od kilku lat praktyczną astrologię opartą o Human Design. Współprowadzi warsztaty tantry dla par organizowane przez Milabo. W trakcie warsztatów dba o ciepłą, łagodną, bezpieczną i pełną uważności atmosferę, dającą przestrzeń do głębokiej pracy z ciałem i energią.