HANIA DARMAS

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt, tłumaczka językowa. Współzałożycielka MILABO – holistyczna praca z ciałem i duchem.
 

Ruch, psychologia, seksualność oraz relacje z ludźmi to moje największe pasje, które stały się również moją ścieżką zawodową. Czuję, że mam ogromne szczęście i zaszczyt pracować w dziedzinach, które są moją miłością, życiodajną energią oraz misją. Od 12 lat zajmuję się szeroko rozumianym rozwojem osobistym, holistyczną pracą z ciałem, wspieram kobiety na ich ścieżce odzyskiwania mocy oraz pary na ich drodze do budowania świadomych, spełnionych relacji.

Moja ścieżka rozwoju holistycznego ewoluowała od tańca towarzyskiego, poprzez różne formy tańca scenicznego i intuicyjnego, jogę, naukę masażu, pracę z oddechem aż po tantrę, psychoterapię Gestalt i głęboką pracę z emocjami oraz z seksualnością. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu kursach, festiwalach i warsztatach różnych form świadomej pracy z ciałem i umysłem (m.in. ISTA level I, ISTA level II, medytacje wg Osho, kontakt – improwizacja, warsztaty tantry dla par, tao tantric arts, Movement Medicine, 5 rytmów, praca z oddechem, warsztaty pracy z traumą, warsztaty z różnorodności seksualnej, shibari, NVC, praca z głosem). Miałam zaszczyt i przyjemność uczyć się wspaniałych nauczycieli w różnych zakątkach świata.

Od 8 lat prowadzę razem z moją siostrą i zarazem najlepszą przyjaciółką Magdą Milabo – holistyczna praca z ciałem i duszą, gdzie czuję, że wypełniam misję mojej duszy towarzyszenia ludziom w odnajdywaniu swojej mocy, poczucia szczęścia i spełnienia, a także życia w prawdzie i bardziej przy sobie. Organizujemy festiwale świadomościowe, warsztaty oraz wyjazdy rozwojowe. Prowadzę również sesje indywidualne i partnerskie w nurcie psychoterapii Gestalt oraz sesje uzdrawiania seksualnego.