WARSZTAT 

sobota 11.45 – 13.15   Miłość i Moc: Świadomy Gniew Dla Kobiet i Mężczyzn   (Więcej…)

GABRIELA KLARA KOWALSKA

Czucie Ciałem, Emocje, Tabu
 
Uczy jak konstruktywnie płonąć, a się nie spalać i jak dzięki temu tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe. Jej misją w świecie jest budowanie następnej kultury – wspiera kobiety i mężczyzn w obejmowaniu mocy, energii i mądrości własnego strachu, smutku, radości i gniewu. Gniewu, który jest żywotnością, sprawczością i granicami, który współistnieje z miłością. Od dobrych kilku lat zajmuje się skutecznym wspieraniem ludzi w transformacji wewnętrznych barier w paliwo rakietowe oraz wchodzeniu w swoją moc połączoną z sercem, by mieć więcej życia w życiu! By współtworzyć nowe.
 
Jest Kołczą i Trenerką w nurcie Possibility Management, Facylitatorką (FiT) technologii nawigowania procesów grupowych i budowania wspólnoty Community Building by M. Scott Peck. Jest bodyworkerką- ambasadorką i trenerką czucia ciałem oraz totalnie praktycznego wykorzystywania emocji w swojej codzienności.
 
Jako kołcza i bodyworkerka od lat wspiera ludzi w powrocie do ciała -a przez to do życia i świata. Prowadzi sesje indywidualne i transformujące treningi grupowe on i offline:
– Miłość i Moc: Kobiecy Gniew, oraz Miłość i Moc: Świadomy Gniew, gdzie oswoisz swój gniew i nauczysz się nim posługiwać niczym samurajskim mieczem
– Jestem Istotą Emocjonalną, gdzie odkryjesz obfitość swoich zasobów i organicznie nauczysz się jak w praktyczny sposób czerpać z mocy i inteligencji swoich emocji,
– Treningi bliskości, autentycznej i skutecznej komunikacji (w relacjach, w zespołach).
 
Prywatnie i zawodowo eksploruje radykalne siostrzeństwo, czyli siostrzeństwo w miłości bez lukru i ściemy. Jest Czułą Wojowniczką. Powtarza, że wzrusza ją i fascynuje empowerowanie innych (na zasadzie Sharing the power) i wspólne odkrywanie tego, jak razem wyjść z patriarchatu, jaka nowa kultura jest możliwa i co jeszcze oznacza bycie człowiekiem dokładnie tu i teraz.