FREYA WOLNA I PIOTR REISCH
Tantra

Freya Wolna

Sex & Intimacy Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem, twórczyni TantraSoma Bodywork, transformującej, holistycznej metody pracy z ciałem i energią. Freya łączy fachową wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką mądrość ze świadomą uważnością, co czyni z niej godną zaufania nauczycielkę i czułą przewodniczkę w życiu i transformacji. Charyzmatyczna osobowość i wyjątkowa intuicja sprawiają, że jej treningi są wyjątkowym doświadczeniem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności i odkrywaniu osobistej mocy. Od 9 lat prowadzi pierwszy w Polsce Profesjonalny Trening Masażu Tantrycznego, warsztaty Tantric Flow dla kobiet i par (wspólnie z partnerem Piotrem).

Absolwentka University of Toronto, posiada tytuł MBA na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego, ukończyła 2-letnie studium Process Oriented Psychology (POP), certyfikowane treningi nauczycielskie i trenerskie w zakresie Tantry, pracy z ciałem i seksualnością the Paths of Transformation, NATIV facilitators Training, Certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, SexCoach u University, Susanne Rousgard, Seani Love, ISTA level 1&2 i wiele innych. Członkini zarządu ASIS (Association of Somatic & Integrative Sexolgists).

 

Piotr Reisch

Life Coach, mentor przywództwa i kreatywności, coache koherencji serca (HeartMath Institute) oraz trener Tantry i Mindfulness.
W swojej praktyce czerpie z bogatego doświadczenia w zakresie przywództwa, medytacji, neuronauki, terapii traumy i rozwoju świadomości. Współzałożyciel iMindinstitute.com – organizacji badającej granice świadomości, rozwijającej metody osiągania szczytowych osiągnięć poprzez najnowocześniejsze technologie neurofeedbacku, biohackingu i sztucznej inteligencji w połączeniu z coachingiem, tantrą, świadomością i oddechem.
W swojej pracy łaczy ponad 30 letnie doświadczenia dziennikarskie, wydawnicze i biznesowe. Jako producent filmowy i założyciel Spinkafilm, do dzisiaj produkuje i tworzy absurdalne filmy animowane w „świadomości hakowania”.