EWA WOŹNIAK – DOTYKOTULENIE

 Sesje tantryczne, lomi lomi nui i terapia nerwu błędnego, praca z kompleksami w ciele poprzez masaż i sztukę
 

Jestem. Odbywam tę fascynującą podróż zwaną życiem. Byłam w ciemnych jaskiniach, na ścieżkach ciernistych i zacienionych, ale też w słonecznych, przepełnionych delikatną ciepłą mgłą soczystych lasach mego serca. Te przeróżne jakości przetwarzam w czuły otulający dotyk- jestem masażystką; czy opowieść/ rzeźbę/ instalację- jestem artystką wizualną. Cenię sobie umiejętność łączenia różnych doświadczeń I umiejętności, ktore prowadzą do czułego objęcia różnorodnych naszych ciał.
W mojej praktyce DOTYKOTULENIE podczas pracy z ciałem fizycznym, emocjonalnym i energetycznym istotne sa uważna, zaangażowana obecność, miłość, szacunek dla Twoich potrzeb I granic. Zapraszam Cię do wspólnej podróży. Towarzyszę ci w odkrywaniu Twoich prawdziwych, osobistych, unikalnych jakości w ciałach Towarzyszę Ci w rozpoznaniu tego, co zranione, pomagając odnaleźć piękno, moc i harmonię wewnętrzną. Towarzyszę Ci w odkrywaniu kolejnych odcieni przyjemności, lekkości, szczególnie jeśli doświadczyłaś/łeś przekroczeń, oceny. Towarzyszę Ci w tym, czego na ten moment potrzebujesz. Poprzez proces łączenia sesji masażowych z wyrażeniem tego doświadczenia w języku sztuki, towarzyszę w doświadczaniu integracji wszystkich ciał i pokochaniu tego, co kiedyś było odrzucone.
Moją nauczycielką (oprócz ludzi) jest:
-dzika Puszcza, ocean, w której pulsują wszystkie żywioły, procesy transformacji i twórcze energie, otulone zieloną I niebieską, szumiącą miłością i uznaniem wszystkiego, co naturalne.
U mnie wszystkie osoby są mile widziane. Niezależnie od płci, przekonań czy doświadczeń życiowych ilości nóg i rąk. Jestem gotowa podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby wesprzeć Cię w odkrywaniu piękna i harmonii w ciele i duszy.
Należę również do “Wypuszczonych”, gdzie z grupą wspaniałych kobiet organizujemy szczególnie dla dziewczynek i kobiet wyjątkowe wyjazdy w dziką naturę, aby czerpać mądrość, miłość i spokój i dziką zabawę z otaczającego nas świata.

 

Instagram