REYNA & KYSARI

Prey & Predator: Poddanie bez poczucia bycia ofiarą / Dominacja z troską i szacunkiem

 

Reyna

Zaufanie, akceptacja, prawda i autentyczność to wiodące cechy jej życia i jej przesłania. Reyna została Osho Sannyasinem w 2012 roku; prowadzona przez Svarup i Premarthę oraz jej ukochanego brata, wkroczyła na Path of Love (Ścieżkę Miłości) z misją ekstrapolacji – wyjścia ponad wiedzę i odkrycia swojej wewnętrznej mądrości, jej prawdziwych przekonań i pragnień.

Większość życia mieszkała w Nowym Jorku. Reyna czuje, że pogoń za American dream i stanowiska kierownicze w korpo sprawiły, że straciła cenne części siebie – głównie autentyczność i kobiecość. Jej dążenie do odzyskania tych cech zaczęło się od programu Radical Acceptance (Radykalnej Akceptacji) Tary Brach, szamańskich Vision Quest i intensywnych warsztatów z Tonym Robbinsem. Jej zafascynowanie Brazylijski Zouk, Ecstatic Dance, Aquaprana Healing i Shibari dodatkowo przełamały schematy kontroli i uwolniły przyjemność i komfort poddania się oraz głębokiego szacunku dla kobiecych i męskich energii.

Motto Reyny brzmi: „Niech się dzieje najlepsze z możliwego”, z przekonaniem, że ze stanu świadomości, w którym się obecnie znajdujemy, nie widzimy innych możliwości dla Niezróżnicowanej Jaźni.

Kysari 

Certyfikowany instruktor tańca w organizacji UKA w Wielkiej Brytanii; DJ Ecstatic Dance, założyciel Ecstatic Dance Warszawa, organizator Ecstatic Dance Festival, gospodarz HeartLand.

Kris od 2003-go roku zafascynowany jest świadomym ruchem i relacjami na poziomie ciała, ducha i źródła. Nauczanie taneczne Krisa jest mocno nasycone wieloma praktykami jak medytacja, Qigong, Tai Chi oraz terapia tańcem i kontakt improwizacja. Jego droga taneczna nie skupia się tylko na ruchu, ale jednocześnie stawia na rozwój wewnętrzny, budowanie wrażliwości oraz empatię w stosunku do partnera i świata.

Podstawy, których uczy Kris to komfort, świadome prowadzenie, kontakt i przyjemność. Jego styl tańca zakorzeniony jest w brazylijskim SoulZouk opartym na organicznym ruchu i celebracji „piękna chaosu” w tańcu i wszystkiego co on przynosi: połączenia, kreatywności, muzykalności, zabawy, inspiracji i interpretacji. Głównym kompasem w tańcu jest intuicja i empatia do drugiej osoby, a nie precyzja wykonywania znanych ruchów i figur tanecznych. SoulZouk wykorzystuje biomechanikę i body leading jako główne źródło komunikacji między partnerami do tworzenia nieskończonej ilości elementów i stale ewoluującej formy tańca.

Kysari Facebook 

Reyna Facebook