WARSZTAT

niedziela 16.00 – 17.30  SoulZouk taniec dwojga   (Więcej…)

KRIS LECZEK I EWA FEĆ

SoulZouk

Kris Leczek – Międzynarodowy instruktor tańca, znany z festiwali o światowej renomie, londyńskiej sceny tanecznej; certyfikowany instruktor tańca w organizacji UKA w Wielkiej Brytanii; DJ Ecstatic Dance, założyciel Ecstatic Dance Warszawa.

Kris od 2003-go roku zafascynowany jest świadomym ruchem i relacjami na poziomie ciała, ducha i źródła. Nauczanie taneczne Krisa jest mocno nasycone wieloma praktykami jak medytacja, Qigong, Tai Chi oraz terapia tańcem i kontakt improwizacja. Jego droga taneczna nie skupia się tylko na ruchu, ale jednocześnie stawia na rozwój wewnętrzny, budowanie wrażliwości oraz empatię w stosunku do partnera i świata.

Podstawy, których uczy Kris to komfort, prowadzenie, kontakt i przyjemność. Jego styl tańca zakorzeniony jest w brazylijskim SoulZouk opartym na organicznym ruchu i celebracji „pięknego chaosu” tańca i wszystkiego co on przynosi: połączenia, kreatywności, muzykalności, zabawy, inspiracji i interpretacji. Głównym kompasem w tańcu jest intuicja i empatia do drugiej osoby, a nie precyzja wykonywania znanych ruchów i figur tanecznych. SoulZouk wykorzystuje biomechanikę i znajomość anatomii do tworzenia nieskończonej ilości elementów i stale ewoluującej formy.

Ewa Feć ~ Zaufanie, akceptacja, prawda i autentyczność to wiodące cechy jej życia i jej przesłania. Ewa prowadzona przez Svarup i Premarthę oraz jej ukochanego brata, w 2012 roku wkroczyła na Path of Love (Ścieżkę Miłości) z misją ekstrapolacji – wyjścia ponad wiedzę i odkrycia swojej wewnętrznej mądrości, jej prawdziwych przekonań i pragnień. Większość życia mieszkała w Nowym Jorku. Ewa czuje, że w pogoni za American dream straciła cenne części siebie – głównie autentyczność i kobiecość. Jej dążenie do odzyskania tych cech zaczęło się od programu Radical Acceptance (Radykalnej Akceptacji) Tary Brach, szamańskich Vision Quest i intensywnych warsztatów z Tonym Robbinsem. Jej zafascynowanie Brazylijskim tańcem SoulZouk, Ecstatic Dance i Aquaprana Healing dodatkowo przełamały schematy kontroli i uwolniły przyjemność i komfort poddania się oraz głębokiego szacunku dla kobiecych i męskich energii. Jej motto brzmi: „Niech się dzieje najlepsze z możliwego”, z przekonaniem, że ze stanu świadomości, w którym się obecnie znajdujemy, nie widzimy innych możliwości dla Niezróżnicowanej