WARSZTAT

piątek 19.00 – 22.00  Ceremonia Otwarcia “Ecstatic Serpent Dance” with Hania and DJ Kuki (Więcej…)

DJ KUKI
Michał Ciastoń

DJ z wieloletnim klubowym doświadczeniem, który odnalazł swoją ścieżkę w Ecstatic Dance. Dominującym żywiołem Michała jest ogień, który mocno manifestuje się jego setach dj’skich. Muzyka, którą prezentuje w swoich setach uwalnia i rozpala w uczestnikach wewnętrzny ogień. Kuki z pełną dbałością o uczestników oraz wszystkie szczegóły muzyczne przeprowadza przez płynnie zmiksowaną podróż muzyczną od niskich do wysokich częstotliwości, od zewnątrz do głębi a także od wyrazistości do delikatności. Wszystko po to, aby w tańcu każdy mógł odnaleźć w sobie przestrzenie, w które się normalnie nie zapuszcza.. a finalnie wylądować w błogości przy relaksacyjnych oczyszczających dźwiękach.

Michał współtworzy razem z DJ Jussi oraz innymi wspaniałymi wolontariuszami aktywnie działającą grupę Ecstatic Dance 3city / Poland, która organizuje regularne warsztaty Ecstatic Dance w trójmieście.

Od 2021 roku DJ Kuki oficjalnie wystąpił na kilku festiwalach w Polsce (Wibracje, Simbiosa festiwal, Ecstatic Dance Festival San Maryno) oraz za granicą (The Vibe (Ukraina)).

Soundcloud