DEVIBE TRIBE 

Nasza historia: Cześć tu Monika i Ania. Jesteśmy siostrami. Od ponad 10 lat kroczymy po swojej ścieżce rozwoju. Monika, pasjonatka mody i projektowania. W swojej karierze zawodowej miała przyjemność współpracować ze znanymi markami i projektantami takimi jak Lilou, Chylak, Maciej Zień czy Dawid Woliński. Ania, potrafiąca zanurzyć się w ludzkim ciele w najskrytsze zakamarki dzięki hawajskiemu rytuałowi Lomi Lomi Nui. Od najmłodszych lat czuła, że praca z ciałem jest jej pasją. 

Ostatnie lata były dla nas bardzo owocne jeśli chodzi o rozwój duchowy. 

Pewnego dnia narodził się pomysł aby połączyć energie, wizje, pragnienie kreacji i oto jesteśmy, tu i teraz, dla was Devibe Tribe.

Nasza filozofia: Naszą filozofią jest wspieranie przede wszystkim kobiet w procesie samorozwoju. Tworzymy ubrania, w których będziecie czuły przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie i celebrowania swojej kobiecości.

Nasz styl: Devibe Tribe to marka, która charakteryzuje się unikalnym krojem oraz otulającymi tkaninami. Odzież którą tworzymy w Devibe Tribe sprawdza się znakomicie w życiu codziennym. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które dbają o rozwój osobisty i potrzebują wyjątkowych ubrań na różnego rodzaju warsztaty rozwojowe, kręgi kobiet, ceremonie, podczas których chcesz czuć się swobodnie i komfortowo aby z ekspresją wyrażać siebie w każdym ruchu. Nasze autorskie projekty oraz ilość i jakość materiału wykorzystywana do produkcji ubrań sprawia, że czujesz się wyjątkowo otulona i zaopiekowana.