Czułe Tinderowanie

Czułe Tinderowanie to warsztat skupiający się na redefinicji czym jest randkowanie, zapraszający do budowania nowych relacji świadomej, w pełnej obecności i wrażliwości, dzieląc się szczerze, wsłuchując, budując powoli intymność, komunikując swoje pragnienia, potrzeby, granice na ten moment.


Warsztat bazuje na narzędziach budowania autentycznych relacji oraz technik odczuwania siebie nawzajem na subtelnym poziomie. Tak, aby używając naszych zmysłów, łączyć się z ludźmi i poczuć jacy jesteśmy poza osiągnięciami, tytułami zawodowymi i powierzchowną zasłoną. Wspólnie stworzymy laboratorium do eksploracji połączeń umysłu, serca, ducha i ciała z innymi ludźmi. To szansa zarówno do spotkania pięknych istot w świadomy i otwarty sposób, jak i głębokiego spotkania siebie w budowaniu nowych relacji z innymi.
Warsztat ma charakter szybkich randek – poprowadzę Was przez krótkie ćwiczenia z budowania świadomej intymności, po każdym ćwiczeniu następuje “zmiana partnera”, przechodzisz do kolejnej “szybkiej randki” aka kolejnego ćwiczenia z następną osobą. I tak kilkanaście razy.