WARSZTAT 

niedziela 18.00 – 19.30  Magia integracji – podsumuj festiwal   (Więcej…)

CHRYSCINA SIUCHYKAVA JASNOCZUJĄCA

Lightworkerka, trzymająca kręgi, facylitatorka

Chryscina kroczy ścieżką tantry i szamanizmu, organizuje i prowadzi świadome panieńskie, zaślubiny, ceremonie kakao, trzyma kręgi, współorganizuje wysokowibracyjne wydarzenia. Nazywają ją też Królową Obfitości lub wizualizują z wieloma rękoma… Chryscina łączy w sobie wiele jakości i umiejętności, jej Shiva jest zawsze w działaniu i utrzymuje trzon świadomości, jej Shakti zmysłowo tańczy w kreacji z czucia, łącząc ludzi oraz światy…

Manifestorka przez duże M, a źródło jej kreatywności jest nieograniczone tak samo jak ilość serdeczności wkładana do projektów.

Jasnoczująca kocha pracować z ludźmi podczas warsztatów i sesji indywidualnych, uwielbia organizować wydarzenia i kreować bajeczne światy zapraszając do nich współtowarzyszy.

Chryscina poznała prawie 40 krajów. Organizowała wydarzenia mniejsze i większe (Sensualny Sylwester 2023, Świadomy Sylwester 2019 i 2020, TEDxWarsaw, festiwal Świadomość Tantrycznego Ducha, festiwal Ceremonia Śnienia Świętej Seksualności, ceremonie, rytuały, warsztaty kreatywne itd.).

W 2022 Chryscina poprowadziła warsztaty na Festiwalu Kobiet i Festiwalu CUD Ciało Umysł Dusza oraz ceremonię otwarcia na festiwalu Sława.

„W życiu kieruję się sercem i zapraszam ludzi do patrzenia na świat równie otwartym serce” 💗

Fanpage i referencje:

Facebook

Jasnoczująca

Podcast z Chrysciną

Artykuł na Wirtualnej Polsce