Ceremonia Wzmocnienia

Movement Medicine

 

Ceremonia to moment uświęcenia tego, co jest – naszej historii, uczuć, prawd, spotkania. Uświęcenia tego co codzienne. Jest coś cudownie odważnego i wyzwalającego w mówieniu „tak” całemu naszemu niedoskonałemu i chaotycznemu życiu.

Ceremonia jest momentem połączenia z samym sobą – w radości, lekkości, w ekstazie i całej palecie emocji i uczuć. To też moment połączenia z innymi – to tak ważne móc świętować wspólnie – dzielić się ze światem naszym wewnętrznym stanem/tym co w nas.

Świętujemy z bliskimi – z osobami, z którymi łączą nas ważne relacje – i z nieznajomymi, którzy nagle potrafią wydać nam się tak bardzo znajomi.

Zapraszamy na celebrację Życia w jego wszystkich formach. Zapraszamy na Ceremonię Wzmocnienia – nas samych, relacji z naszymi ukochanymi, relacji ze społecznością oraz ze światem duchowym i z tą Ziemią. Tą z którą łączy nas pępowina oddechu.

Intencją tego spotkania jest Wdzięczność za Życie i Wzmocnienie

 Jak się przygotować:

– przygotuj intencję na to spotkanie (czasem się zmienia jak już siądziesz w kręgu – ale Twoje przygotowanie jest sygnałem dla Twojej podświadomości i świadomości że ceremonia się rozpoczęła)
– woda do picia
– luźny stój do tańca (nie ma wymogu żadnego specjalnego stroju, ale można tę okazję uczcić np. kolorem białym)
– coś do pisania (notes i długopis)
– jeśli masz swój bęben lub inny instrument możesz go zabrać – będzie okazja do wspólnego zagrania

Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie: radość i energię tańca ekstatycznego, siłę wyrazu artystycznego, podejście terapeutyczne i potęgę modlitwy.