WARSZTAT

niedziela 16.00 – 17.30  Poznaj siebie z Human Design  (Więcej…)

ALICJA STRZAŁKOWSKA

TOMASZ DOMAŃSKI

Human Design, tantra, masaż powięziowy, Access Bars

Tomasz: Interpretacją grafów Human Design zajmuję się od 5 lat i miałem okazję setki razy przekonać się, jak pomocne jest to narzędzie. Od wielu lat jestem na ścieżce tantry, pasjonuje mnie praca z ciałem i emocjami poprzez dotyk. Od kilku lat prowadzę warsztaty świadomościowe i tantryczne. Wykorzystuję i łączę różne metody samorozwoju, począwszy od masażu powięziowego i tantrycznego, poprzez ruch i taniec, aż po Human Design. Studiowałem też coaching generatywny, praktykowałem 5 rytmów oraz Movement Medicine. Według Human Design “Generator Manifestujący 6/3” (triple-split, 12-22, 44-26, 9-52). 

Alicja: Według Human Design głęboko czująca Heretyczka. Projektorka SP 5/2 (kanały 23-43, 1-8). Sześć niezdefiniowanych centrów na jej grafie Human Design czyni ją silnie receptywną na odbiór energii. Wyczuwa i subtelnie prowadzi energię innych, wspiera i trzyma przestrzeń. Praktykuję Access Bars, masuję intuicyjnie. Jestem zakochana w tańcu, szczególnie zouku brazylijskim i zafascynowana wieloma metodami pracy ze świadomością – m.in. tantrą, bioenergoterapią, ustawieniami systemowymi. Współorganizuję i współprowadzę warsztaty rozwojowe i Human Design oraz wspieram koordynację  festiwali tanecznych i świadomościowych.

 

Fascynuje nas jak Human Design koreluje ze światem tantry, pracy z energią i innymi systemami, np. ajurwedą czy medycyną chińską. Codziennie odkrywamy życie jako eksperyment z Human Design. 

Poza wpływem jaki ma Human Design na jednostkę, szczególnie pasjonuje nas funkcjonowanie Human Design w relacjach. Wspólnie realizujemy projekt „Human Design w kręgu”, w ramach którego prowadzimy warsztaty, a na co dzień prowadzimy konsultacje i oferujemy opracowania indywidualne oraz dla par.

Alicja – Holiverse