WARSZTAT

sobota  17.45 – 19.15  Human Design – relacje i połączenia  (Więcej…)

ALICJA STRZAŁKOWSKA

Human Design, tantra, zouk
 

Tancerka i DJ brazylijskiego zouka. Masażystka intuicyjna i praktykująca Access Bars. Członkini zespołu Milabo, wspiera organizację festiwali i warsztatów.  Współprowadząca Many Intro i Ritual Trance Dance. Podczas Serpiente razem z Magdą i całym zespołem czuwa nad koordynacją festiwalu i Waszym dobrym samopoczuciem. 

Według Human Design, jest silnie receptywną na energię Projektorką SP o profilu 5/2.

Odkrycie Human Design miało ogromny wpływ na jej życie, prowadząc ją do ścieżki, która była dla niej przeznaczona. Fascynuje ją precyzja i praktyczność, z jaką system HD może opisać nasz charakter, tendencje i trudności, z którymi się mierzymy, a także jakie oferuje głębokie zrozumienie i ukojenie, pomagając nam odnaleźć naszą prawdziwą naturę.
Jej wrażliwość na przepływ energii pozwala jej wyczuwać i subtelnie prowadzić innych na ich własnej ścieżce. Obdarzona kojącym dotykiem i niezwykłą wrażliwością na odczucia innych, w trakcie sesji Access Bars bądź masażu, tworzy relaksujące doświadczenie, które pomaga zanurzyć się w głębokim odprężeniu i odnaleźć wewnętrzny spokój.
Poprzez tantrę i pracę ze świadomością odnalazła swoją misję, którą jest towarzyszenie i wsparcie innych w odkrywaniu ich prawdziwej natury i potencjału oraz odnajdywanie wewnętrznej mocy.

Facebook