WARSZTATY

sobota  10.15 – 11.45 Bezwstydne branie, czyli świadomy dotyk w działaniu  (Więcej…)

AGATA KAWECKA
Love.Courage.Trust

Somatyczna praca z seksualnością, rozbrajanie ciała, granice w praktyce
 

Zajmuję się somatyczną pracą z seksualnością i rozbrajaniem ciała. Zachęcam, by odkrywać i uzdrawiać siebie poprzez danie uwagi miejscom zapomnianym i odrzuconym, poprzez uznanie swoich emocji i znalezienie odwagi by je wyrażać. Wspieram ludzi na ich drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie.

Podstawą mojej praktyki są wielowymiarowe sesje pracy z ciałem 1×1. Fascynuje mnie moc uważnego dotyku. Opiekuję się ciałem, dotykam z szacunkiem i uwagą – zazwyczaj tak rzadko obecną w naszej codzienności.
 Przestrzeń mojego studia otwarta jest na proces, na wszelkie przejawy emocji, ale także na ciszę, jeśli to ona jest w danej chwili prawdziwa. Pracuję z całą / całym Tobą, także z Twoją seksualnością – jeśli wyrażasz taką potrzebę i otwartość. 

Asystuję osobom zamkniętym na dotyk w stopniowym otwieraniu się na jego doświadczanie. Prowadzę także warsztaty pozwalające eksplorować granice w praktyce oraz zajęcia i warsztaty dla kobiet chcących pogłębić kontakt ze swoją seksualnością i cielesną przyjemnością.

Przyjdź do mnie bez koncepcji, z otwartą głową; puść kontrolę, puść wstyd, puść przekonania – a przynajmniej miej taką intencję.

Doświadczenie i wiedzę zdobywałam uczestnicząc w kilkudziesięciu warsztatach, szkoleniach i spotkaniach z pola neotantry, rozbrajania ciała i seksualności. Wśród moich nauczycieli są: Andrew Barnes, Shachar Caspi, Bruce Lyon, Michal Maayan Don, Dechen Dorje, Estera Saraswati, EASE, John Hawken, Dean Matuka, Agata Loewe, Patti Britton, Anand Rudra. Od pięciu lat uczę się od Susanne Roursgaard i asystuję podczas prowadzonych przez nią warsztatów nakierowanych na pracę z traumą.

Instagram
Facebook – Love-Courage-Trust